• Trainings, workshops

  • Conferences

  • NaUKMA research support

  • Scientific communication

Copyright 2020 - (c) by AleksaWeb.store

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Безкоштовний доступ до досліджень Covid-19

Рецензовані наукові журнали продовжують залишатись найбільш надійним джерелом для досліджень у часи невизначеності. У відповідь на виклики, спричинені кризою сфери охорони здоров'я та розповсюдженням вірусу Covid-19, багато міжнародних видавництв та національних бібліотек роблять свій науковий контент доступним безкоштовно на своїх платформах. Нижче ми наводимо перелік цих ресурсів.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Реєстрацію для учасників конференції SCDA20 ПОДОВЖЕНО до 9 жовтня

Запрошуємо до участі у 8-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 22-23 жовтня 2020 р. на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Сковороди, 2).

Детальніше...

НОВИНИ

Аналіз цитування та аналіз ефективності наукової діяльності

Є багато ресурсів та інструментів, які допомагають проводити аналіз впливу досліджень. Вони відрізняються за рівнем охоплення, функціональних можливостей та використовуваних аналітичних методів, за типом доступу (платні, безкоштовні, та доступні через різні програми за передплатою). Таким чином, вони взаємодоповнюють один одного, і користувачі можуть обирати ті, які найкраще відповідають їхнім потребам. В цій статті ми наводимо свій огляд деяких відомих інструментів та сервісів.

Детальніше...

Академічна доброчесність для бібліотекарів

25 жовтня в Американській бібліотеці ім. Віктора Китастого в НаУКМА відбувся тренінг з академічної доброчесності для бібліотекарів. У навчанні взяло участь 35 учасників з 28 бібліотек та університетів із 13 міст України, включаючи переміщені університети.

Доповідачами та тренерами стали представники НаУКМА (Tetiana Yaroshenko, Віце-президент з наукової роботи та інформатизації), Наукової Бібліотеки (Tetiana Chorna, Директор Наукової Бібліотеки; Svitlana Chukanova, координатор Американської Бібліотеки; Aleksa Yaroshenko, Завідувачка відділу, відповідальна за електронні ресурси), та компанії Clarivate Analytics (Iryna Tykhonkova). Серед тем було розглянуто наукове спілкування, інформаційну грамотність, академічну доброчесність, наукометрію, управління даними досліджень.

Цей тренінг став можливим завдяки координатору Американської Бібліотеки та випускниці програми «Open World 2013», Світлані Чукановій, та малому індивідуальному гранту Посольства США для випускників американських програм.

Подія на Facebook

ПОШУК

f t g m