• Trainings, Workshops

  • 2

    Resources for Researchers

  • NaUKMA Research Support

  • Scientific Communication

Copyright 2023 - Custom text here

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Депонування результатів інтелектуальної діяльності

Вийшла друком стаття Алли Жарінової (Державна науково-технічна бібліотека України) та Тетяни Ярошенко (Київський національний університет культури і мистецтв; Національний університет «Києво-Могилянська академія») "Депонування результатів інтелектуальної діяльності: виклики й можливості відкритого доступу та відкритої науки для України".

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Нові вебінари для науковців (осінь 2023)

Запрошуємо дослідників, викладачів та студентів взяти участь у вебінарах щодо роботи на платформі Web of Science, що відбудуться  в серпні-вересні 2023 року. В день Незалежності України, 24 серпня 2023 р. подивимося на здобутки українських науковців на платформах Web of Science та InCites. Які теми, розробки установи, науковці визнані у світі. Які міжнародні співпраці більш ефективні за абсолютними та нормалізованими показниками. Публікації в яких видання приносять більше результатів. Що можемо та маємо зробити для нашої науки.

Детальніше...

НОВИНИ

Чи можна довіряти h-індексу, розрахованому в Google Scholar?

H-індекс – це не те, що кожному досліднику потрібно обчислювати щодня. Проте, знати, де ви знаходитесь в цьому плані, корисно з кількох причин.

Детальніше...

ПОШУК

f t g m