Вебінар: Цифрові гуманітарні науки

Запрошення на вебінар: Цифрові гуманітарні науки – нова галузь знань чи "нове вино у старі міхи"

Приєднуйтеся до нас на пізнавальний вебінар з Брайаном Розенблюмом, де ми розглянемо галузь цифрових гуманітарних наук, а також дослідницькі поради, інструменти, ресурси та роль цифрових гуманітарних наук в на прикладі Університету Канзасу (США).

🗓 Коли: 6 червня 2024 року, 16:00 – 17:30 за київським часом (Україна)
💻 Де: ZOOM - https://ukma-edu-ua.zoom.us/j/89813903305?pwd=mbP9rh9gXCBnYYuK54FXKbZEtI0bwb.1
- Ідентифікатор зустрічі: 898 1390 3305
- Код доступу: 4CrPDF
🗣 Мова: англійська
📋 Реєстрація не потрібна

Центр наукометрії разом з кафедрою історії Києво-Могилянської академії запрошують вас на цей цікавий захід з цифрових гуманітарних наук, який проведе Брайан Розенблюм:
- Співзасновник та директор Інституту досліджень цифрових гуманітарних наук в Університеті Канзасу (США)
- Бібліотекар, який керує різними цифровими ініціативами та видавничими послугами.
Теми, що розглядатимуться:
- Вступ до цифрових гуманітарних наук
- Дослідницькі поради, інструменти та ресурси
- Історичні проекти
- Сесія запитань та відповідей