Copyright 2024 - Custom text here

Журнал Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство

Вітаємо журнал "Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство" з індексацією у базі даних Dimensions. Dimensions - це інформаційно-дослідна система нового покоління, яка полегшує пошук і доступ до найбільш релевантної інформації, аналіз академічних результатів досліджень та збір інформації для подальшої стратегії досліджень.

У січні 2018 року Dimensions було запущено технологічною компанією Digital Science (Лондон, Великобританія), що зосереджена на стратегічних інвестиціях у стартапи, які підтримують життєвий цикл досліджень. (Детальніше: https://www.digital-science.com/).

Dimensions - це інформаційно-дослідна система нового покоління, яка полегшує пошук і доступ до найбільш релевантної інформації, аналіз академічних результатів досліджень та збір інформації для подальшої стратегії досліджень. Пропонуючи найбільш повний набір пов'язаних даних (linked data), Dimensions об'єднує понад 128 мільйонів публікацій, грантів, законодавчих матеріалів, даних та показників, що дозволяє користувачам досліджувати понад 4 мільярди зв’язків між ними.

Журнал «Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство» є науковим рецензованим журналом відкритого доступу, що публікує оригінальні статті та дослідницькі матеріали в галузі філософських наук і релігієзнавства. Журнал заснувала у 1996 р. кафедра філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». У 1996‒2017 рр. виходив друком як частина багатосерійного видання «Наукові записки НаУКМА» (серія «Філософія та релігієзнавство»).

Профіль журналу у Dimensions: http://bit.ly/2pNb769

Сайт журналу: http://nzpr.ukma.edu.ua/

ПОШУК

f t g m