Академічна доброчесність для бібліотекарів

25 жовтня в Американській бібліотеці ім. Віктора Китастого в НаУКМА відбувся тренінг з академічної доброчесності для бібліотекарів. У навчанні взяло участь 35 учасників з 28 бібліотек та університетів із 13 міст України, включаючи переміщені університети.

Доповідачами та тренерами стали представники НаУКМА (Tetiana Yaroshenko, Віце-президент з наукової роботи та інформатизації), Наукової Бібліотеки (Tetiana Chorna, Директор Наукової Бібліотеки; Svitlana Chukanova, координатор Американської Бібліотеки; Aleksa Yaroshenko, Завідувачка відділу, відповідальна за електронні ресурси), та компанії Clarivate Analytics (Iryna Tykhonkova). Серед тем було розглянуто наукове спілкування, інформаційну грамотність, академічну доброчесність, наукометрію, управління даними досліджень.

Цей тренінг став можливим завдяки координатору Американської Бібліотеки та випускниці програми «Open World 2013», Світлані Чукановій, та малому індивідуальному гранту Посольства США для випускників американських програм.

Подія на Facebook