Copyright 2023 - (c) by AleksaWeb.store

Statista для економічних досліджень

Нагадуємо, що в НаУКМА діє доступ до економічної бази даних Statista. Доступ до ресурсів став можливим завдяки Проекту "University Partnership for Pre-Service Training in Government Communications" для Києво-Могилянської школи врядування, який виконується за підтримки US Department of State Federal Assistance Award Університетом Індіани Блумінгтон, США і НаУКМА. Statista надає доступ до промислових макроекономічних даних з ключовими показниками ринкових тенденцій; галузевих досліджень тенденцій та прогнозів; даних вивчення поведінки споживачів.

Детальніше...

Вебінари від SpringerNature та Dimensions

Dimensions, база даних від компанії Digital Science, - це всеосяжна платформа для пошуку та аналітики з мільйонами публікацій, є всеосяжним джерелом інформації. SpringerNature та Dimensions запрошують на серію вебінарів для дослідників. 

Детальніше...

Юридичні журнали у базі vLex

В НаУКМА підписано договір про партнерство з видавництвом Justis Publishing (United Kingdom) – провідним постачальником сучасної юридичної інформації. 

Детальніше...

«Могилянський математичний журнал» став фаховим

Могилянський математичний журнал було включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, категорія "Б" (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.04.2021 № 420).

Детальніше...

ПОШУК

f t g m