• Trainings, Workshops

  • 2

    Resources for Researchers

  • NaUKMA Research Support

  • Scientific Communication

Copyright 2025 - Custom text here

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Участь Тетяни Ярошенко в Una Europa Staff Week 2024 на тему штучного інтелекту

Керівниця Центру Тетяна Ярошенко взяла участь як експерт у програмі Una Europa Staff Week 2024, що відбулася з 21 по 25 жовтня у Ягеллонському університеті в Кракові, Польща. Захід, що зібрав майже 40 професіоналів з університетів-партнерів Una Europa та учасників проєкту Una4UA, був присвячений темі «Embracing AI for Professional Development» і мав на меті дослідити можливості впровадження штучного інтелекту в професійні діяльності працівників вищих навчальних закладів.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Вебінар: Цифрові гуманітарні науки

Запрошення на вебінар: Цифрові гуманітарні науки – нова галузь знань чи "нове вино у старі міхи"

Детальніше...

НОВИНИ

Чи є майбутнє в наукових журналів? Зміни, виклики й тенденції в академічному видавництві

Нова стаття співробітниць Центру щойно опублікована в журналі "Відкрита наука та інновації".

Детальніше...

Доступ до наукометричних баз у НаУКМА

Національний університет “Києво-Могилянська академія” разом із іншими ВНЗ України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до  наказу МОН «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам до електронних наукових баз даних».

 

Національний університет “Києво-Могилянська академія” разом із іншими ВНЗ України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до  наказу МОН  № 1286 від 19.09.2017 року «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних». Вищі навчальні заклади та наукові установи відбирались спеціально створеною Комісією, до складу якої увійшли представники МОН, Державної науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН. 

 

Scopus - міжнародна реферативна й наукометрична база від компанії Elsevier, що індексує рецензовану літературу: близько 22 800 наукових журналів, 150 000 книг, матеріали конференцій та ін. У НаУКМА забезпечується постійний доступ до бази із грудня 2016 р.

Web of Science Core Collection - сукупність наукометричних баз даних, що розміщені на платформі Web of Science компанії Clarivate Analytics. Доступ до Web of Science організований у НаУКМА із січня 2016 року. Зараз нам доступні усі індекси наукового цитування Web of Science Core Collection, а також Journal Citation Reports (1997-2016). Доступ -  в локальній мережі університету / віддалена авторизація (після реєстрації в мережі). 

Використання наукометричних  баз даних Scopus та Web of Science у дослідницькій діяльності  – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

 

Також нагадуємо, що в НаУКМА здійснюється преміювання за публікації в наукових виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection та Scopus. Більше інформації про розрахунок премії, а також усіх, хто цю премію отримував, можна знайти за посиланням

Згідно з даними наукометричної бази Scopus укладається щорічний рейтинг науковців НаУКМА.

 

Ви можете замовити тренінг із користування базами даних або на одну із цікавих Вам тем. Для цього або заповніть форму для реєстрації, або звертайтеся Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  

ПОШУК

f t g m