Доступ до наукометричних баз у НаУКМА
- Деталі
- Створено: Понеділок, 13 листопада 2017, 14:58
- Перегляди: 2118
Національний університет “Києво-Могилянська академія” разом із іншими ВНЗ України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до наказу МОН «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам до електронних наукових баз даних».
Національний університет “Києво-Могилянська академія” разом із іншими ВНЗ України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до наказу МОН № 1286 від 19.09.2017 року «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних». Вищі навчальні заклади та наукові установи відбирались спеціально створеною Комісією, до складу якої увійшли представники МОН, Державної науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН.
Scopus - міжнародна реферативна й наукометрична база від компанії Elsevier, що індексує рецензовану літературу: близько 22 800 наукових журналів, 150 000 книг, матеріали конференцій та ін. У НаУКМА забезпечується постійний доступ до бази із грудня 2016 р.
Доступ - в локальній мережі університету.
Web of Science Core Collection - сукупність наукометричних баз даних, що розміщені на платформі Web of Science компанії Clarivate Analytics. Доступ до Web of Science організований у НаУКМА із січня 2016 року. Зараз нам доступні усі індекси наукового цитування Web of Science Core Collection, а також Journal Citation Reports (1997-2016). Доступ - в локальній мережі університету / віддалена авторизація (після реєстрації в мережі).
Використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science у дослідницькій діяльності – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.
Також нагадуємо, що в НаУКМА здійснюється преміювання за публікації в наукових виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection та Scopus. Більше інформації про розрахунок премії, а також усіх, хто цю премію отримував, можна знайти за посиланням.
Згідно з даними наукометричної бази Scopus укладається щорічний рейтинг науковців НаУКМА.
Ви можете замовити тренінг із користування базами даних або на одну із цікавих Вам тем. Для цього або заповніть форму для реєстрації, або звертайтеся Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..