• Trainings, workshops

  • Conferences

  • NaUKMA research support

  • Scientific communication

Copyright 2021 - (c) by AleksaWeb.store

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Kyiv-Mohyla Humanities Journal – перший могилянський журнал у Scopus

Науковий журнал Kyiv-Mohyla Humanities Journal успішно пройшов індексацію у Scopus і, починаючи з сьомого випуску (2020) журнал входить до бази даних цитувань Scopus.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Юридичні електронні ресурси для науки і освіти

Шановні студенти, аспіранти, здобувачі, викладачі, науковці, співробітники та випускники НаУКМА, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі про електронні ресурси для науки і освіти правників. Дата та час: 09.12.2020, 16:00-17:00. Місце проведення: онлайн, MS Teams.

 

Детальніше...

НОВИНИ

Доступ до ScienceDirect в НаУКМА

З 1 січня 2021 р. В НаУКМА розпочався річний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Детальніше...

Тестовий доступ до Grafiati

Відкрито тестовий доступ до сервісу Grafiati, що автоматично може оформлювати бібліографічні списки! Сьогодні сервіс «Grafiati» надає можливість генерувати бібліографічні посилання та створювати списки використаної літератури за українськими та міжнародними стандартами в найновіших редакціях: ДСТУ 8302:2015, ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), APA (7th ed.), MLA (8th ed.), Chicago (17th ed., notes and bibliography), Chicago (17th ed., author-date), Harvard. Створені матеріали доступні в особистому кабінеті користувача, де їх можна редагувати, коригувати, копіювати та експортувати.

Цитування за всіма згаданими стилями цілком пристосоване до конкретної мови й країни: генерування посилань відбувається за тією мовою яку ви оберете, тому ви можете автоматично оформити список посилань для подання своєї публікації до українського, англійського, французького, італійського, іспанського або польського журналу.

Послуга буде корисною студентам і дослідникам для стандартизації бібліографії, а також стане у нагоді науковим керівникам і редакторам наукових журналів НаУКМА.

 Сервіс дозволяє автоматично генерувати посилання на джерела за різними стандартами, зокрема:
🔸ДСТУ 8302:2015,
🔸APA (7th ed.),
🔸MLA (8th ed.),
🔸Chicago (17th ed.) та ін.
«Grafiati»:
➡️ має простий інтерфейс;
➡️ не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення;
➡️ доступний онлайн за посиланням: https://www.grafiati.com/uk/signup/ , реєстрація за поштою в домені «@ukma.edu.ua».
 
Тестовий доступ діє з 01.11.2020 до 31.05.2021 р.
❗️Якщо сервіс буде популярним, то термін користування буде подовжено. Тож залишайте коментарі під цим дописом👇, пишіть нам відгуки, адже від вас залежить, чи буде Grafiati й надалі в НаУКМА.
📌Детальна інструкція з користування сервісом: https://bit.ly/323TvTE

 

ПОШУК

f t g m