Copyright 2021 - (c) by AleksaWeb.store

Журнали НаУКМА в ERIH PLUS

Три журнали НаУКМА проіндексовано в ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities або ERIH PLUS) - системі реферування та індексації, що містить бібліографічну інформацію про академічний журнал з гуманітарних і суспільних наук. Для успішної індексації у базі ERIH PLUS, журнал повинен відповідати семи критеріям якості.

В ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities або ERIH PLUS) індексуються три могилянські журнали:
 
ERIH PLUS була створена та розроблена європейськими дослідниками під координацією Standing Committee for the Humanities (SCH) Європейського наукового фонду (European Science Foundation, ESF). Списки ERIH, які спочатку охоплювали лише гуманітарні дисципліни, були вперше опубліковані ESF у 2008 році, тоді як повторна евалюація відбулась у 2011-2012 роках. У 2014 році відповідальність за підтримку та експлуатацію ERIH було передано до NSD - Норвезького центру дослідницьких даних (https://nsd.no/). Довідковий індекс сьогодні має ERIH PLUS, щоб вказати, що його було розширено з гуманітарних до соціальних наук.
 
Отже, для затвердження в ERIH PLUS журнал повинен мати історію публікацій щонайменше два роки. А також, журнали повинні відповідати таким мінімальним вимогам:
 
  1. ERIH PLUS вимагає чіткого опису процедур журналу для зовнішнього незалежного рецензування. Як мінімум, веб-сайт журналу повинен описувати, як процес забезпечує незалежність рецензентів, тобто рецензенти не пов’язані з тією ж установою.
  2. ERIH PLUS вимагає, щоб члени редакційної колегії були перелічені разом із їхніми приналежностями до університетів чи інших незалежних дослідницьких установ.
  3. ERIH PLUS вимагає дійсного коду ISSN, підтвердженого Міжнародним порталом ISSN.
  4. ERIH PLUS вимагає, щоб усі оригінальні статті супроводжувались анотаціями англійською мовою. 
  5. ERIH PLUS вимагає інформації про авторські афіліації для всіх наукових статей за останні два роки публікації, тобто повні назви відповідних університетів чи інших незалежних дослідницьких установ. ERIH PLUS закликає журнали також включати адреси авторів (електронні або поштові адреси).
  6. ERIH PLUS вимагає, щоб не більше двох третин авторів, опублікованих у журналі, належали до одного навчального закладу. 
Окрім того, Dimensions у партнерстві з Norwegian Centre for Research Data (NSD), представила на своїй платформі дані European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH PLUS). Тепер виявляти якісні наукові публікації, що опубліковані в європейських журналах різними європейськими мовами, стало легше. Детальніше: ERIH PLUS by Dimensions: https://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/about/news_2019_06_17_dimensions

ПОШУК

f t g m