Copyright 2021 - (c) by AleksaWeb.store

OA journals at Karger Publishers

Станом на 2021 рік видавництво Karger Publishers (Швейцарія) публікуватиме третину свого портфоліо із повністю Відкритим Доступом (36 назв із загальної кількості 106 журналів). Контент доступний на сайті видавництва.

 

Karger Publishers (Швейцарія), - це видавництво в галузі наук про здоров'я. Незалежний і сімейний у четвертому поколінні, Karger прагне обслуговувати інформаційні потреби наукового співтовариства публікаціями високоякісного змісту, що охоплюють усі галузі медичної науки.
 
Видавнича програма Karger включає понад 100 рецензованих журналів, а також близько 50 нових видань книг щороку. Спектр публікацій включає все більшу кількість журналів з відкритим доступом. Відповідно до прагнення компанії до глобальної передачі знань, вміст Karger публікується переважно англійською мовою, з сильним акцентом на фундаментальних та клінічних дослідженнях, і загалом доступний в електронній мережі Інтернет. Маючи 250 співробітників по всьому світу, Karger Publishers є найбільшою медичною та науковою видавничою компанією у Швейцарії. На додаток до штаб-квартири компанії в Базелі (Швейцарія) та дочірніх компаній у Фрайбурзі (Німеччина) та Абінгдоні (Великобританія), є регіональні офіси або представники Karger в Австралії, Китаї, Франції, Індії, Японії, Малайзії, Мексиці, Російській Федерації, Таїланді, Об’єднані Арабські Емірати та США.
 
Станом на 2021 рік Karger публікуватиме третину свого портфоліо із повністю Відкритим Доступом (36 назв із загальної кількості 106 журналів).
 
Матеріали, що доступні у Відкритому Доступі, можна переглядати та завантажувати на сайті видавництва, за посиланням.

ПОШУК

f t g m