• Trainings, Workshops

  • 2

    Resources for Researchers

  • NaUKMA Research Support

  • Scientific Communication

Copyright 2023 - Custom text here

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Інформаційно-аналітичні центри університетів та бібліотек: виклики часу

Вийшла друком нова стаття Т. Ярошенко та О. Сербіна в журналі Український інформаційний простір, 2(10), 2022. У даній статті досліджуються аналітичні центри (з англ. Think Tanks), в т. ч. бібліотечно-інформаційного спрямування та описано історію їхньої появи та розвитку.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Дистанційний науково-практичний семінар «ChatGPT: що потрібно знати науковцям, освітянам, бібліотекарям»

27 квітня 2023 р. з 16:00 до 17:30 запрошуємо на дистанційний науково-практичний семінар «ChatGPT: що потрібно знати науковцям, освітянам, бібліотекарям», який проводиться в рамках All Digital Weeks 2023.

Детальніше...

НОВИНИ

Про APC waiver policy

Плата за опублікування статті (англ. Article processing charge, APC) — плата, яку іноді стягують наукові журнали з авторів. Найчастіше це стосується журналів Відкритого Доступу (Open Access, OA). Ця плата може бути сплачена автором, установою автора або спонсором його дослідження. Вартість може варіюватися залежно від видавництва, і у випадках великих міжнародних наукових видавництв, є доволі високою.

Детальніше...

Міжнародний семінар "Open Access, Open Science, Open Publishing: як це впливає на оцінку результатів та стратегію розвитку наукової діяльності"

Третього червня в рамках літньої сесії Міжнародної конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху» #SCDA19 в Музеї НаУКМА відбувся семінар Open Access, Open Science, Open Publishing. Організаторами виступили Національний університет "Києво-Могилянська академія", Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА та українське відділення компанії Clarivate Analytics.

 

 

Були запрошені експерти з наукометрії та знавці видавничої галузі, обговорювали питання відкритості наукових журналів, співпраці дослідників та визначення якості публікацій. Семінар відвідали і співробітниці Могилянської бібліотеки.


Відкривала семінар доповідь Тетяни Ярошенко, віце-президента НаУКМА з наукової роботи та інформатизації. Продовжили запрошені гості: Володимир Ночвай з Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, Джефрі Кловіс (Jeffrey Clovis) з Clarivate Ananlytics, Валентин Богоров, голова освітніх програм Clarivate Analytics CIS countries, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова (співробітник Clarivate Analytics). З доповіддю виступила координаторка Американської бібліотеки ім. В. Китастого Світлана Чуканова, а закривала семінар Богатель Наталя, завідувач сектору ДНУ УкрІНТЕІ.

Презентації доповідачів

Відео виступів

Фото-звіт семінару

Семінар відбувся в межах літньої сесії Міжнародної конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху» #scda2019

Веб-сайт конференції: https://scda.ukma.edu.ua

Дякуємо за цікавість до нашого заходу і будемо щиро раді бачити Вас на наступних подіях!

ПОШУК

f t g m