• Trainings, workshops

  • Conferences

  • NaUKMA research support

  • Scientific communication

Copyright 2019 - (c) by AleksaWeb.store

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Міжнародний семінар "Open Access, Open Science, Open Publishing: як це впливає на оцінку результатів та стратегію розвитку наукової діяльності"

Третього червня в рамках літньої сесії Міжнародної конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху» #SCDA19 в Музеї НаУКМА відбувся семінар Open Access, Open Science, Open Publishing. Організаторами виступили Національний університет "Києво-Могилянська академія", Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА та українське відділення компанії Clarivate Analytics.

 

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Ресурси eLibraryUSA - особливості доступу та використання

Шановні студенти і викладачі НаУКМА, запрошуємо Вас ознайомити з вмістом платформи eLIbraryUSA, дізнатися, хто її передплачує та які можливості мають її користувачі.

Детальніше...

НОВИНИ

Препринт-архіви з біології

Препринт-архіви дозволяють подавати наукові статті до того, як вони підлягають рецензуванню у журналі. Ці архіви є сховищами відкритого доступу, тобто препринт отримує кращу видимість, а автор - впізнаваність. Вони також дозволяють більш широкому науковому співтовариству використовувати дані досліджень, перш ніж вони були офіційно опубліковані. Крім того, можна використовувати подання наукової статті до препринт-архіву для встановлення першості відкриття.

Детальніше...

Міжнародна конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака

Сьогодні (7 квітня 2019) виповнюється 100 років з дня народження Омеляна Пріцака. З метою вшанування вченого, 29-31 травня в НаУКМА відбудеться наукова конференція.

7 квітня 2019 року виповнюється 100 років від дня народження Омеляна Пріцака, видатного вченого ХХ століття, професора Гамбурзького, Вашингтонського, Гарвардського, Київського університетів, засновника й першого директора Українського наукового інституту Гарвардського університету та Інституту сходознавства НАН України. 

Окрім великого внеску у розвиток світової та української науки вчений зібрав унікальну наукову бібліотеку, котра разом з його архівом, меморіальною та мистецькою колекцією, з 2007 року зберігається в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та використовується студентами і дослідниками України та закордону. 

З 2009 року в НаУКМА створено науково-дослідний центр орієнталістики імені О.Пріцака, який провів 3 міжнародні конференції, організовує інші наукові заходи.

З метою вшанування пам’яті Омеляна Пріцака Національний університет «Києво-Могилянська академія» організовує міжнародну наукову конференцію, присвячену 100-річчю від дня народження вченого. Проведення конференції заплановане на 29-31 травня 2019 року. 

Попередньо заплановані наступні панелі конференції: наукова спадщина Омеляна Пріцака, українознавство, тюркологія, єврейські студії. Всіх зацікавлених просимо заповнити форму

В рамках проведення конференції передбачається також ознайомлення її учасників з Меморіальною бібліотекою Омеляна Пріцака, організація виставки унікальних рукописних, друкованих, архівних матеріалів та мистецьких творів з колекції вченого.

Детальніше - на сайті конференції: https://pritsak100.ukma.edu.ua

ПОШУК

f t g m