Copyright 2024 - Custom text here

Нові вебінари від Clarivate

Clarivate є власником і виробником потужних ресурсів та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні. Clarivate запрошує науковців, викладачів, студентів та аспірантів на серію безкоштовних вебінарів про Web of Science - наукову базу даних академічної літератури та патентів, що містить інструменти для наукометричного аналізу.

Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX та інколи ZOOM, зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. До зустрічі.


 

 

Серія Clarivate науковцям

13 квітня 

ТемаПошукові запити у Web of Science Core Collection без таємниць

Тези: На вебінарі розглянемо чотири типи пошуків Web of Science Core Collection: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Розберемо що можемо знайти, з яких джерел, синтаксис пошуків, складнощі з якими можуть стикнутися користувачі та як їх уникнути. Повторимо збереження та аналіз результатів.
16:15-17:15
Реєстрація 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_CwI7hwr6QJWlbgwvjdIwjg


Серія Research Smarter

27 квітня 

ТемаПрофіль дослідника у Web of Science

Тези: Науковим установам необхідно, щоб професійна діяльність їхніх учених була коректно відображена в публічних профілях. Крім того, такі профілі корисні для наповнення внутрішніх інформаційних систем перевіреною та підтвердженою інформацією про наукові публікації, цитування, рецензії або роботу в редколегіях журналів.
Візьміть участь у цій сесії, щоб дізнатися все про нові профілі дослідників Web of Science, які можуть:
- Підвищити впізнаваність вашої установи
- Допомогти дослідникам отримувати повідомлення про цитування їхніх робіт
- Допомогти дослідникам бути поміченими грантодавцями та потенційними співавторами
- Інтегруватися з новим API для дослідників

10:15-11:15
Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_oO9B-HrLRJmcZ5fkGJlFgQ

Детальніше тут

ПОШУК

f t g m