Copyright 2024 - Custom text here

Наукова комунікація в цифрову епоху - 2022

Запрошуємо до участі у 9-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 23-24 березня 2022 р.

#SCDA21 запрошує на виступи та дискусії з лідерами думок, які розглядатимуть різноманітні аспекти бібліотечної справи, наукової комунікації, наукометрії, розвитку відкритої науки, підтримку відкритих наукових підходів та практик.

Організатори:

Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників бібліотек та видавництв, наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, спеціалістів з електронного інформаційного обслуговування.

Основні питання конференції:

  • Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • Підтримка наукових досліджень через сучасні бібліотечні сервіси;
  • Академічна доброчесність: сприяння реформам у вищій освіті:
  • Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження;
  • Відкритий доступ та відкрита наука;
  • Створення і використання наукових електронних ресурсів;
  • Питання інтелектуальної власності в цифрову епоху.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням (участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску; квитанцію для підтвердження оплати надсилайте на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Доповіді приймаються українською та англійською мовами. Організаційний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право відхилити доповідь. Всім учасникам буде повідомлено рішення щодо включення чи відхилення їхньої доповіді в програму конференції. Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки. 


Організаційний внесок: 400 UAH/15 EUR (за умови попереднього безготівкого перерахунку). Для партнерів консорціуму ЕЛІБУКР діє знижка 50%.Контакти:
вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04655
Україна
Е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: +38(044) 463 69 31

Офіційний хештег конференції #SCDA21

ПОШУК

f t g m