Copyright 2021 - (c) by AleksaWeb.store

Наукова комунікація в цифрову епоху - 2021

Запрошуємо до участі у 9-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 28-29 жовтня 2021 р.

#SCDA21 запрошує на виступи та дискусії з лідерами думок, які розглядатимуть різноманітні аспекти бібліотечної справи, наукової комунікації, наукометрії, розвитку відкритої науки, підтримку відкритих наукових підходів та практик.

Організатори:

Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників бібліотек та видавництв, наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, спеціалістів з електронного інформаційного обслуговування.

Основні питання конференції:

  • Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • Підтримка наукових досліджень через сучасні бібліотечні сервіси;
  • Академічна доброчесність: сприяння реформам у вищій освіті:
  • Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження;
  • Відкритий доступ та відкрита наука;
  • Створення і використання наукових електронних ресурсів;
  • Питання інтелектуальної власності в цифрову епоху.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням (участь підтверджується за умови сплати реєстраційного внеску; квитанцію для підтвердження оплати надсилайте на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Доповіді приймаються до 4 жовтня 2021 р. українською та англійською мовами. Організаційний комітет після розгляду усіх заявок залишає за собою право відхилити доповідь. Всім учасникам буде повідомлено рішення щодо включення чи відхилення їхньої доповіді в програму конференції. Презентації до усіх виголошених під час конференції доповідей будуть представлені у відкритому доступі в репозитарії НаУКМА eKMAIR. Записи відео виступів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі бібліотеки. Реєстрація учасників відкрита до 11 жовтня 2021 р.


Організаційний внесок: 400 UAH/15 EUR (за умови попереднього безготівкого перерахунку). Для партнерів консорціуму ЕЛІБУКР діє знижка 50%.Контакти:
вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04655
Україна
Е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: +38(044) 463 69 31

Офіційний хештег конференції #SCDA21

ПОШУК

f t g m