Дистанційний науково-практичний семінар «ChatGPT: що потрібно знати науковцям, освітянам, бібліотекарям»

27 квітня 2023 р. з 16:00 до 17:30 запрошуємо на дистанційний науково-практичний семінар «ChatGPT: що потрібно знати науковцям, освітянам, бібліотекарям», який проводиться в рамках All Digital Weeks 2023.

27 квітня 2023 р. з 16:00 до 17:30 запрошуємо на дистанційний науково-практичний семінар «ChatGPT: що потрібно знати науковцям, освітянам, бібліотекарям», який проводиться в рамках All Digital Weeks 2023.

Організатори:
  1. Компанія «Clarivate»,
  2. Національний університет «Києво-Могилянська академія»,
  3. Одеський національний технологічний університет,
  4. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».
 Спікери:
  1. Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate
  2. Тетяна Ярошенко, к.і.н., доц., керівник Центру наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА
  3. Ольга Ольшевська, к.т.н., доц., директор науково-технічної бібліотеки ОНТУ
  4. Юлія Главчева, PhD з комп'ютерних наук, директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ»
Робоча мова – українська.