• Trainings, Workshops

  • 2

    Resources for Researchers

  • NaUKMA Research Support

  • Scientific Communication

Copyright 2024 - Custom text here

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Участь Тетяни Ярошенко в Una Europa Staff Week 2024 на тему штучного інтелекту

Керівниця Центру Тетяна Ярошенко взяла участь як експерт у програмі Una Europa Staff Week 2024, що відбулася з 21 по 25 жовтня у Ягеллонському університеті в Кракові, Польща. Захід, що зібрав майже 40 професіоналів з університетів-партнерів Una Europa та учасників проєкту Una4UA, був присвячений темі «Embracing AI for Professional Development» і мав на меті дослідити можливості впровадження штучного інтелекту в професійні діяльності працівників вищих навчальних закладів.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Вебінар: Цифрові гуманітарні науки

Запрошення на вебінар: Цифрові гуманітарні науки – нова галузь знань чи "нове вино у старі міхи"

Детальніше...

НОВИНИ

Участь НаУКМА у Коаліції з просування оцінювання наукових досліджень (CoARA)

Coalition for Advancing Research Assessment (CoARA) — це колектив організацій, які прагнуть реформувати методи та процеси, за допомогою яких оцінюються дослідження, дослідники та дослідницькі організації.

Детальніше...

Нова стаття від Тетяни та Олександри Ярошенко: "Вимірювання впливу науки: за межі традицій".

Ми раді повідомити про вихід нової наукової публікації від Тетяни та Олександри Ярошенко про вимірювання впливу науки у журналі ДНТБ "Відкрита наука та інновації" ( Том 1 № 1 (2024).

Ми раді повідомити про вихід цікавої наукової публікації у новому журналі "Відкрита наука та інновації"! Стаття доступна за посиланням:

- Ярошенко, Т., & Ярошенко, О. (2024). ВИМІРЮВАННЯ ВПЛИВУ НАУКИ: ЗА МЕЖІ ТРАДИЦІЙ. ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ СУЧАСНИХ НАУКОМЕТРИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЇХ РОЛЬ У ВИЗНАЧЕННІ НАУКОВОГО ВНЕСКУ. Open Science and Innovation, 1(1). https://doi.org/10.62405/osi.2024.01.02 

Ця стаття відкриває важливі аспекти вимірювання якості та впливу академічних досліджень. Автори проводять порівняльний аналіз сучасних наукометричних інструментів та розглядають їхню роль у визначенні наукового внеску.

"Відкрита наука та інновації" - це платформа для дискусій та обміну ідеями у галузі економіки, інформаційних технологій та бібліотечної справи. Журнал прагне сприяти розвитку відкритої науки та обміну науковими знаннями.

Стаття допоможе вам краще зрозуміти сучасні тенденції в наукометрії та вплинути на ваші дослідницькі стратегії. Ми віримо, що використання новітніх наукометричних інструментів зробить ваш дослідницький процес більш ефективним та продуктивним.

 

ПОШУК

f t g m