Copyright 2024 - Custom text here

Вебінари українською від Clarivate

У травні Вашій увазі пропонуєтья сім тем, яки розраховані на користувачів, які в різному ступені володіють ресурсами Clarivate.

5–7 травня початківців чекаємо в ZOOM на 45 хвилинних ознайомчих вебінарах.

11–14 травня для більш впевнених користувачів у Webex заплановано чотири теми у двох повторах о 10:15–11:15 та о 16:15–17:15.

Додатково 11–14 травня 13:13–14:14 відповідні вебінари траслюватимуться у youtube https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

На каналі можна налаштувати нагадування про початок трансляції. Для отримання матеріалів або щоб поставити запитання запрошуємо заповнити онлайн форму https://forms.gle/t5SozMpqchoesNeZ9

5 травня (ZOOM)

14:30–15:15
Web of Science Core Collection: базові можливості

Якщо ви ніколи не користувалися Web of Science або не знайомі з новим інтерфейсом цей вебінар для вас. Як правильно почати? Як користуватися віддалено? Які дані можемо знайти? Як знайти найцитованіші публікації за моєю темою? В яких журналах більше друкується робіт? В які фонди можна подати заявку а фінансування? З якою установою/науковцем варто розпочати співпрацю? Як зберегти отриману інформацію? Як отримати дані по новим публікаціям за моєю темою? І відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
https://clarivate.zoom.us/webinar/register/WN_5tf2JLVlR9Kow0FJqfXOPQ

6 травня (ZOOM)

14:30–15:15
Journal Citation Reports: базові можливості

Коли, ким, навіщо було створено Journal Citation Reports. Які дані там є як розраховуються показники? Яким може бути імпакт фактор журналу? Чому він не у всіх видань? Як перевірити який у видання імпакт фактор та який квартиль в певному році? Які видання є в моїй категорії з імпак-фактором? Як використовують JCR для формування стратегії розвитку наукового видання. І відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
https://clarivate.zoom.us/webinar/register/WN_xhiWkYWNRTqnrX31YU-akA

7 травня (ZOOM)

14:30–15:15
EndNote: базові можливості

Версії EndNote. Як розпочати та налаштувати роботу. Як наповнити бібліотку EndNote: імпорт записів з Web of Science, Google Scholar, сайтів журналів, онлайн бібліотек, додавання записів вручну. Впорядкування бібліотеки, створення каталогу, спільне використання колекції. За яким форматом оформити статтю в видання що індексується у Web of Science? Які стилі оформлення існують? Робота з текстом і посиланнями. Оновлення даних, корегування записів. Робота зі звітами: формування колекції документів за певними критеріями та оформлення їх за певним форматом І відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
https://clarivate.zoom.us/webinar/register/WN_lAv0kNwAS4exUwiwL00x3w

Щоб взяти участь у вебинарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Ваші запитання залишені при реєстрації не залишаться без відповіді під час заходу.
За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення.
Розпочніть підключення не раніше ніж за 5–10 хвилин до початку відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається вебінару електронний сертифікат учасника.
Всі заходи безкоштовні, українською, на платформі WEBEX, тривалість одна година. Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

11 травня (Webex)
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection

Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/2S5f0Bv
16:15–17:15   https://bit.ly/3gGxsug

13:13–14:14  https://youtu.be/u4ukauwxa88 (Youtube)

12 травня (Webex)
Тема:Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3tSQOAc
16:15–17:15   https://bit.ly/3vyQmrx

13:13–14:14  https://youtu.be/m5BlBnnsqTQ (Youtube)

13 травня (Webex)
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science

Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/2PuNLiU
*16:15–17:15   https://bit.ly/3nvThwy

13:13–14:14  https://youtu.be/A2_0G60S-Og (Youtube)


* – в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити неможна

14 травня (Webex)
Тема: Підбір видання для публікації

Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3xrnRgX
16:15–17:15   https://bit.ly/2RWX9fS

13:13–14:14  https://youtu.be/TCiRm9F_r0k (Youtube)


Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,
інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate.

ПОШУК

f t g m