Copyright 2024 - Custom text here

Журнали НаУКМА у Реєстрі суб’єктів у сфері медіа

5 наукових журналів НаУКМА пройшли реєстрацію в Національній раді України з питань ТБ і РМ.

Ми з радістю оголошуємо, що п'ять наших наукових журналів успішно пройшли реєстрацію в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення і тепер включені до Реєстру суб’єктів у сфері медіа! Ці п'ять видань включають:

1️⃣ Kyiv-Mohyla Humanities Journal (http://kmhj.ukma.edu.ua/) - фахове видання категорії "А" (індексуєься у Scopus та Web of Science)
2️⃣ Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal (http://kmlpj.ukma.edu.ua/) - фахове видання категорії "Б"
3️⃣ Мова: класичне — модерне — постмодерне (http://lcmp.ukma.edu.ua/) - фахове видання категорії "Б"
4️⃣ Наукові записки НаУКМА. Економічні науки (http://spne.ukma.edu.ua/) - фахове видання категорії "Б"
5️⃣ Наукові записки НаУКМА. Соціологія (http://nrps.ukma.edu.ua/) - фахове видання категорії "Б"

Національна рада переходить до нового етапу згідно із Законом України "Про медіа", розробляючи програмне забезпечення Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр суб’єктів у сфері медіа», яке передбачатиме механізми оприлюднення повних даних у відповідності до норм чинного Закону. Поки що реєстр не розпочав свою роботу, і дані про зареєстровані видання додаються у форматі Microsoft Excel. 

Закон України «Про медіа» — Закон України, що регулює діяльність у сфері медіа та діє з 31 березня 2023 року. Закон визначає правові засади діяльності в Україні суб'єктів медіа, а також засади державного управління, регулювання та нагляду. Закон є одним з «євроінтеграційних» законопроєктів, прийняття яких сприяє виконанню рекомендацій Єврокомісії щодо подальшої перспективи членства України в Європейському Союзі. Відповідно до пункту 21 Прикінцевих та перехідних положень Закону суб’єктам, що діють на підставі свідоцтва про реєстрацію друкованого засобу масової інформації, необхідно пройти перереєстрацію.

Долучайтесь до читачів та аторів наших наукових журналів та діліться своїми думками на теми, які цікавлять наше суспільство! Дякуємо за вашу підтримку та інтерес до нашої наукової діяльності!

ПОШУК

f t g m