Copyright 2024 - Custom text here

Віддалений доступ до ScienceDirect

Нагадуємо, що протягом всього 2021 року користувачі Наукової бібліотеки НаУКМА мають змогу читати та завантажувати повні тексти понад 39 тис. електронних книг одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі ScienceDirect.

Доступ до ScienceDirect відбувається відповідно до наказу МОН від 29 травня 2020 р., за рахунок бюджетних коштів. На платформі ScienceDirect доступні повні тексти книг з технічних та природничих наук (хімія, матеріалознавство,
математика, комп'ютерні науки, фізика та астрономія, біологія, біохімія, генетика та молекулярна біологія,
екологія, імунологія та мікробіологія), суспільних та гуманітарних наук (історія, лінгвістика, бізнес, управління та бухгалтерський облік, економіка та фінанси, психологія, юридичні науки, соціологія та політологія).
 
Протягом карантину важливою є також можливість дистанційної роботи з платформою ScienceDirect. Віддалено від кампусу НаУКМА ресурсом можна користуватися: https://login.ezp.ukma.edu.ua:8043/login (де логін - корпоратвний email, пароль - це пароль від пошти).
 
Детальніше про роботу з платформою ScienceDirect можна дізнатись:
 
- у інструкції від бібліотекарів НаУКМА "ScienceDirect: основи роботи": http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/19419
- ScienceDirect hub українською: http://bit.do/eBooks_UA
- на вебінарах Elsevier: https://www.elsevier.com/pl-pl/events/webinars/ukraine

ПОШУК

f t g m