Copyright 2024 - Custom text here

«Наукові записки НаУКМА. Біологія і екологія» - в CAB Abstracts

Після тривалого розгляду в Centre for Agriculture and Bioscience International, було прийнято рішення про успішний відбір видання «Наукові записки НаУКМА. Біологія і екологія». 

Вітаємо журнал «Наукові записки НаУКМА. Біологія і екологія» з прийняттям до CAB Abstracts (https://www.cabi.org/publishing-products/cab-abstracts/) та EBSCO Global Health (https://www.ebsco.com/.../research-databases/global-health).

Після тривалого розгляду в Centre for Agriculture and Bioscience International, було прийнято рішення про успішний відбір видання. EBSCO Global Health стала вже другою базою EBSCO, куди входить журнал.
 
Раніше журнал пройшов відбір до EBSCO Central & Eastern European Academic Source. Ще раніше видання увійшло до AGRIS (International System for Agricultural Science and Technology).
 
Періодичне фахове видання «Наукові записки НаУКМА. Біологія і екологія» є науковим рецензованим журналом відкритого доступу, що оприлюднює статті з біологічної та екологічної проблематики.
 
Журнал входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, категорія "Б" (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643).
 
Детальніше на сайті журналу: http://nrpbe.ukma.edu.ua/

ПОШУК

f t g m