Copyright 2024 - Custom text here

Вебінар Основи роботи у ScienceDirect

З 1 січня 2021 р. В НаУКМА розпочався річний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо. Запрошуємо на вебінар "Основи роботи у ScienceDirect", що відбудеться 26 січня о 16:00.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Доступ до ScienceDirect в НаУКМА відбувається завдяки національній передплаті Міністерства освіти і науки України.

Під час вебінару будуть розглянуті питання:
- Як отримати доступ до ScienceDirect
- Налаштування профілю користувача
- Як проводити ефективний пошук
- Використання логічних операторів та спеціальних символів для пошуку
- Опції сторінки документу

Дата та час: 26 січня 2021, 16:00-17:30

------------------------------------
Цей тренінг має консультаційний характер та проводиться Науковою Бібліотекою НаУКМА для студентів та дослідників Національного університету «Києво-Могилянська академія».
------------------------------------

Для реєстрації на вебінар заповніть цю форму

ПОШУК

f t g m