Copyright 2024 - Custom text here

Конференція Наукова комунікація в цифрову епоху #SCDA20

Міжнародна щорічна конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху» (#SCDA20) відбувається вже 8-й рік поспіль. Цього року ми знов хотіли б бачити всіх в НаУКМА, і кілька разів переносили дати проведення, але карантин продовжує вносити свої корективи. І все ж:  конференція #SCDA20  відбудеться онлайн: 22-23 жовтня 2020 р. 

Організаторами конференції є: 

Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія» 

Громадська організація "ЕЛІБУКР" 

Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА 

Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) 

Спонсори:  

   

 

#SCDA20 запрошує на виступи та дискусії з лідерами думок, які розглядатимуть різноманітні аспекти наукової комунікації,  наукометрії, розвитку відкритої науки,  підтримку відкритих наукових підходів та практик. 

Ця подія об’єднає дослідників, бібліотекарів, видавців, фахівців з інформаційних наук, щоб дослідити, як найкраще використати революцію відкритого доступу та відкритих даних для вдосконалення науки за допомогою інновацій.  

Приєднуйтесь до жвавої дискусії з нагоди Міжнародного тижня відкритого доступу (19-26 жовтня 2020 р.) та його впливу на бібліотеки та наукову спільноту.  

Онлайн конференція відбудеться  

22-23 жовтня на платформі MS Teams  

та доступна для всіх охочих

Приєднатися

 

Детальніше про конференцію (#SCDA20) : https://scda.ukma.edu.ua/ 

Учасникам, що сплатили раніше реєстраційний внесок, буде надано сертифікат про участь в конференції, а також скасування реєстраційного внеску на  #SCDA21 

ПОШУК

f t g m