Copyright 2024 - Custom text here

Портал Statista для досліджень маркетингу, бізнесу та менджменту

7 лютого запрошуємо на вебінар «Портал Statista для досліджень з маркетингу, бізнесу та менеджменту», тестовий доступ до якого з середини лютого 2019 отримають користувачі бібліотеки Києво-Могилянської академії.

Шановні користувачі, запрошуємо взяти участь у вебінарі «База даних Statista для досліджень з маркетингу, бізнесу та менеджменту», що відбудеться у четвер, 7 лютого. Портал Opens external link in new windowStatista – надає онлайн доступ до більш ніж мільйона статистичних даних і фактів, кількісних даних про засоби масової інформації, бізнес, фінанси, політику та до широкого кола інших тем, цікавих для дослідників маркетингу, менеджменту, бізнесу та ринкових відносин. 
Наприклад, на порталі розміщені статистичні дані щодо:

• Індексу БігМака за 2018 рік

• Користувачів Facebook за 2008-2018

• Найбільш популярні додатки в Apple Store

• Цін на нафту за 1960-2018

Statista  є першим статистичним порталом у світі, який об'єднує дані про понад 60 000 тем. Дані зібрані з більш ніж 18 000 джерел, включаючи наукові дослідження, наукові журнали, офіційні повідомлення урядових організацій, торгові звіти, монографії та інші відповідні статистичні публікації.

Для більшості тем постійно оновлюються найбільш актуальні статистичні дані. Якщо ви шукаєте статистику за певний період часу, можна фільтрувати за датою публікації. Під час вебінару офіційний представник порталу навчить користуватися ресурсом.

Читачі Бібліотеки НаУКМА матимуть тестовий доступ до порталу Statista з середини лютого по середину березня 2019 року. Про початок тестового доступу буде оголошено на сайті бібліотеки.

Коли: четвер, 7.02.2019, 15:00 - 16:00
Де: Американська бібліотека ім. В. Китастого (Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, 1 поверх)

Подія на Facebook

ПОШУК

f t g m