Copyright 2024 - Custom text here

Вебінари українською про ресурси платформи Web of Science для наукової діяльності

Вебінари українською про ресурси платформи Web of Science для наукової діяльності!

Не пропустіть: три вебінари в серії.
З 28 листопада.
Всі починаються о 16-15. 
Безкоштовно. 


Тривалість кожного 1 година. 
Сертифікати не передбачені. Необхідна попередня реєстрація на кожний обраний за відповідними посиланнями. Можна обрати лише той що зацікавив, або відвідати усі три. За 10 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, що отримаєте у листі після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується – знайдіть комп’ютер з іншою операційною системою заздалегідь, подбайте про наявність колонок або можливість відтворення звуку. Можна організувати колективний перегляд у бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо.

 

28 листопада 16:15 Київський час
Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.
Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.
Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/…/j.php…

29 листопада 16:15 Київський час
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.
Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?
Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/…/j.php…

30 листопада 16:15 Київський час
Тема: ResearcherID та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

ПОШУК

f t g m