Copyright 2020 - (c) by AleksaWeb.store

Юридичні журнали НаУКМА в DOAJ

Вітаємо два юридичних журнали НаУКМА з успішною індексацією в DOAJ (Directory of Open Access Journals): Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal та Наукові записки НаУКМА: Юридичні науки.

Директорія журналів Відкритого Доступу (DOAJ) – це Інтернет-каталог високоякісних рецензованих журналів відкритого доступу, що можна використовувати для перегляду назв та пошуку видавців журналів Відкритого Доступу.
 
Журнал Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal (http://kmlpj.ukma.edu.ua/) випускається в НаУКМА з 2015 року англійською мовою 1 раз на рік. Головний редактор журналу: Мелешевич Андрій Анатолійович. Журнал охоплює теми права та політики, зосереджуючись головним чином на юриспруденції, питаннях конституційного та міжнародного права, політичній теорії та методології, а також на територіальних та європейських дослідженнях.
 
Журнал «Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки» (http://nrplaw.ukma.edu.ua/) випускається в НаУКМА з 2018 р. двічі на рік, українською та англійською мовами. Головний редактор журналу: Петров Роман Арестович. Журнал публікує статті щодо актуальних проблем загальної теорії й філософії права, публічного та приватного права, прав людини та верховенства права.
 
Сьогодні в DOAJ зареєстровано 4 журнали НаУКМА: Kyiv-Mohyla Humanities Journal, Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal, Наукові записки НаУКМА: Юридичні науки, Наукові записки НаУКМА: Економічні науки.

ПОШУК

f t g m