Copyright 2024 - Custom text here

Тестовий доступ до The Times Digital Archive

Протягом лютого 2020 студенти, викладачі та дослідники НаУКМА мають тестовий доступ до архівів газети The Times. Доступ працює у локальній мережі, без логіну і паролю.

The Times Digital Archive  - це повнотекстовий ресурс, що надає доступ до факсиміле більш ніж 200 років існування газети The Times, одного з найбільш популярних ресурсів для висвітлення новин 18, 19 та 20 століття. Цей історичний архів газет дозволяє науковцям шукати та переглядати найвідоміші та найцитованіші газети у світі в оригінальному опублікованому вигляді.

The Times пропонує своїм читачам поглиблене, об'єктивне висвітлення світових подій з моменту створення в 1785 році і є найстарішою щоденною газетою, що постійно виходить. Маючи понад 12 мільйонів статей, архів підтримує дослідження з різних дисциплін та галузей, включаючи бізнес, гуманітарні науки, політологію та філософію, а також висвітлення всіх основних міжнародних історичних подій.

Характеристики архіву:

- Дослідники можуть бачити частоту пошукових термінів, що дозволяє виявити центральні теми та оцінити, як люди, події та ідеї взаємодіють та розвиваються з часом. 

- Архів виявляє приховані зв’язки в пошукових термінах, допомагаючи формувати дослідження, інтегруючи різноманітний вміст з відповідною інформацією.

Доступ: з 3 лютого до 3 березня 2020 у локальній мережі НаУКМА, Opens external link in new windowза посиланням

ПОШУК

f t g m