• Trainings, workshops

  • Conferences

  • NaUKMA research support

  • Scientific communication

Copyright 2020 - (c) by AleksaWeb.store

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Конкурс грантів від Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Оголошено Конкурс індивідуальних та групових дослідницьких пропозицій Іменного Фонду родини Юхименків Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії для здобувачів PhD та докторантів.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Реєстрацію для учасників конференції SCDA20 ПОДОВЖЕНО до 9 жовтня

Запрошуємо до участі у 8-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 22-23 жовтня 2020 р. на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Сковороди, 2).

Детальніше...

НОВИНИ

OA journals at Karger Publishers

Станом на 2021 рік видавництво Karger Publishers (Швейцарія) публікуватиме третину свого портфоліо із повністю Відкритим Доступом (36 назв із загальної кількості 106 журналів). Контент доступний на сайті видавництва.

Детальніше...

Могилянські журнали у переліку фахових видань

Наукові журнали Національного університету "Києво-Могилянська академія" увійшли до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України. 

Відповідне рішення було затверджене атестаційною колегією МОН у додатку 4 до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886. Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства від 02 липня 2020 р. детальніше можна ознайомитись тут. Згідно з ним, до категорії "Б" увійшли журнали:

Також, раніше у 2019-2020 рр. до Переліку наукових фахових видань України увійшли такі видання НаУКМА:

- категорія "А":

- категорія "Б":

Таким чином, сьогодні серед журналів, що видаються Національним університетом "Києво-Могилянська академія" до Категорії "А" Переліку наукових фахових видань України входить 1 журнал; до категорії "Б" - 9 журналів. Вітаємо редакційні колегії журналів із новим досягненням!

Детальніше про Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії можна дізнатись тут.

Детальніше про видавничу діяльність та наукові видання НаУКМА можна дізнатись тут.

 

 

 

ПОШУК

f t g m