• Trainings, workshops

  • Conferences

  • NaUKMA research support

  • Scientific communication

Copyright 2021 - (c) by AleksaWeb.store

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Kyiv-Mohyla Humanities Journal – перший могилянський журнал у Scopus

Науковий журнал Kyiv-Mohyla Humanities Journal успішно пройшов індексацію у Scopus і, починаючи з сьомого випуску (2020) журнал входить до бази даних цитувань Scopus.

Детальніше...

НАШІ ПОДІЇ

Юридичні електронні ресурси для науки і освіти

Шановні студенти, аспіранти, здобувачі, викладачі, науковці, співробітники та випускники НаУКМА, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі про електронні ресурси для науки і освіти правників. Дата та час: 09.12.2020, 16:00-17:00. Місце проведення: онлайн, MS Teams.

 

Детальніше...

НОВИНИ

Доступ до ScienceDirect в НаУКМА

З 1 січня 2021 р. В НаУКМА розпочався річний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Детальніше...

Могилянські журнали у переліку фахових видань

Наукові журнали Національного університету "Києво-Могилянська академія" увійшли до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України. 

Відповідне рішення було затверджене атестаційною колегією МОН у додатку 4 до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886. Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства від 02 липня 2020 р. детальніше можна ознайомитись тут. Згідно з ним, до категорії "Б" увійшли журнали:

Також, раніше у 2019-2020 рр. до Переліку наукових фахових видань України увійшли такі видання НаУКМА:

- категорія "А":

- категорія "Б":

Таким чином, сьогодні серед журналів, що видаються Національним університетом "Києво-Могилянська академія" до Категорії "А" Переліку наукових фахових видань України входить 1 журнал; до категорії "Б" - 9 журналів. Вітаємо редакційні колегії журналів із новим досягненням!

Детальніше про Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії можна дізнатись тут.

Детальніше про видавничу діяльність та наукові видання НаУКМА можна дізнатись тут.

 

 

 

ПОШУК

f t g m