Відбулась 6-а Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху»

29-30 березня 2018 р. відбулась 6-а Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху».

29-30 березня 2018 р. В НаУКМА відбулась 6-а Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху».

Учасники конференції обговорили наступні питання:

• Наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень (Ярошенко Т., Тихонкова І., Андрущенко В., Борисова Т.);
• Відкритий доступ та відкрита наука (Чмир О., Тамаш П., Ольшевська О., Ночвай В.);
• Цифрова підтримка наукових досліджень (Костенко Л., Кваша Т.);
• Національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації (Христова Т., П’єра Д.);
• Наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження (Харченко В., Козьменко С., Радченко А., Харун Е., Ербоз Г.);
• Питання інтелектуальної власності та академічної доброчесності (Кулік Є., Чуканова С.).

(на фото: виступ директорки Наукової Бібліотеки НаУКМА, Тетяни Чорної, з доповіддю "Цифрові технології та бібліотека-музей-архів: як розвивається візуальний простір (світовий досвід)")

З доповідями, зокрема, виступили:
«Сучасні виклики наукометрії» - Тетяна Ярошенко, віце-президент з наукової роботи та інформатизації, Національний університет «Кєво-Могилянська академія», канд. іст. наук;

«Сингулярність цифрової науки в Україні: виклики та можливості» - Олена Чмир, завідувач відділу Державної наукової установи “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”, д-р екон. наук, професор;

«Оцінювання актуальності інноваційних пріоритетів в Україні на основі бібліо- та наукометричних інструментів Web of Science» - Тетяна Кваша, завідувач відділу Державної наукової установи “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”.

Участь у конференції взяли представники наукових установ, редакційних колегій наукових журналів, бібліотек та видавництв, спеціалісти з електронного інформаційного обслуговування.

Більше інформації - на сайті конференції